Bis

Компанія «Біс-М» була створена в 2001 році. На сьогодні, це одне з найбільших в Україні підприємств європейського рівня з 10-ти річною історією та досвідом роботи.

Ми виробляємо як м’які меблі, так і корпусні. Наші м’які меблі нараховують більш 160 моделей, деякі моделі мають можливість модульної збірки, що в умовах стандартних малогабаритних квартир дозволяє знаходити різні варіанти комбінацій модулів і розміщення меблів у приміщенні. Ми постійно стежимо за розвитком ринку і постійно зростаючими потребами споживача, тому щороку ми вдосконалюємо механізми створення меблів і розробляємо нові моделі, які максимально підійдуть нашим майбутнім клієнтам, як за якістю, так і за функціональними можливостями. Чітко налагоджена робота колективу, використання обладнання провідних зарубіжних фірм, застосування передових технологій, а також високий професіоналізм персоналу дозволяє гарантувати довговічність наших меблів.

Використовувані механізми розкладання і фурнітура відрізняються своєю довговічністю, надійністю і зручністю в експлуатації. Для оббивки виробів використовуються тканини з асортименту, який налічує більше 2000 видів забарвлень.

Тел.: 098-264-02-47

mebli karpat karta