Логотип ІМІДЖ Новий (1)

imi

“Імідж” розпочав свою історію у 1999 році. Саме тоді, більш ніж 10 років тому, у Львові відкрився наш перший магазин.  Вже до 2002 року у нас збільшилась кількість магазинів до чотирьох, які знаходились на той час тільки у Львові. Запровадивши однакові стандарти стилю, асортименту і рівня обслуговування – “Імідж” став мережею магазинів парфумерії та косметики. Відтак, протягом кількох років ми відкрилися у Трускавці, Дрогобичі та Стрию. А  незабаром «Імідж» з’явився у Рівне, Івано-Франківську , Маріуполі. Ми і надалі плануємо розширювати свою географію.

На сьогодні “Імідж” – це 16 магазинів, де представлено десятки торгових марок зі світовим ім’ям. Вони презентовані понад дев’ятьма тисячами найменувань продукції. Це – оригінальні парфуми відомих брендів, декоративна косметика, засоби по догляду за обличчям і тілом. У кожній торговій точці на Вас постійно чекають цікаві акції, особливі подарунки до покупок  і, безперечно, постійні знижки на ту чи іншу продукцію.

Мережа магазинів парфумерії та косметики «Імідж» налічує понад 20 000 постійних покупців,. Ми також запрошуємо і Вас стати нашим клієнтом.

Наша бонусна  програма – це вигідна система знижок, що діє у кожному з 16-ти магазинів „Імідж”.

Щоб купувати нашу продукцію з постійними знижками, Вам необхідно стати власником клубної картки «Аромат- клуб». Картка –бонусна.

Бонусна програма мережі парфумерії та косметики «Імідж» – це бонусні знижки до 10%! Ви можете накопичувати та розраховуватись бонусами. Детальна інформація про програму лояльності та знижки  на сайті:  imidg.com.ua

IMG_7329

IMIDG_prezent_gotov

IMIDG_02_18_shuvarIMIDG_LOGO_12_17_SHUVAR (2) IMIDG_freeman_12 IMIDG_dabur_12 IMIDG_bourjois_12 IMIDG_miss_claire_3_12 IMIDG_maxfactor_12 IMIDG_marigold_12 IMIDG_mancera_12 IMIDG_lirene_2_12 IMIDG_lalique_12 IMIDG_l`arom_12

 

 

imidz karta