Кредитна спілка “Шанс” заснована в 1998 році як громадська організація. З 2004 року згідно чинного законодавства переєстрована як фінансова установа. Вже понад тринадцять років ми успішно працюємо, надаючи фінансові послуги своїм членам, кількість яких певищила 3000 осіб.

Членами нашої спілки можуть стати громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства, які постійно проживають на території Львівської області та які досягли вісімнадцятирічного віку.

Кредитна спілка “Шанс” належить до тих фінансових установ, яка, незважаючи на складну ситуацію на фінансовому ринку, ні на один день не припиняла і не припиняє надавати кредити.

Сьогодні фінансовими послугами КС “Шанс” користуються чимало членів, покращуючи свій добробут та добробут своїх сімей. За допомогою послуг кредитної спілки вони вирішують свої фінансові проблеми: сплачують за навчання, будують та ремонтують житло, купують необхідну побутову техніку, покращують здоров`я, розширюють особисті селянські господарства.

Професіоналізм, надійність і налаштованість колективу на сумлінну працю – запорука успіху, що дає підставу впевнено дивитись в завтрашній день нашим членам, які обирають стабільність.

Кредитна спілка “Шанс” є:

членом Всеукраїнської асоціації кредитних спілок;

членом Львівської асоціації кредитних спілок;

оператором обласної “Програми енергозбереження бюджетної сфери і населення на 2009-2012 роки” .

Ми завжди відкриті для нових членів і будемо раді Вам!

тел. 244-93-90

Розташування на карті:
kredyt shans karta