меблі карпат
ТМ «МЕБЛІ КАРПАТ» МАЄ ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО, ЯКЕ ЗНАХОДИТИСЯ В ЗАКАРПАТТІ. МИ ВИГОТОВЛЯЄМО МЕБЛІ ТІЛЬКИ З НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА (МАСИВУ).

У виробництві застосовуємо деревину бука, дуба, явора, ясена та інших не менш цінних порід дерева, заготовлених в найчистішому місці україни – карпатському лісі.
У наших виробах ми використовуємо тільки високоякісні матеріали і надійну фурнітуру провідних фірм у європі. Для обробки ми використовуємо водні бейци, що стійкі до вигорання і добре виділяють структуру дерева фарби. Як фінішну обробку, можемо запропонувати двокомпонентний поліурітановий лак, акриловий лак, натуральне масло, віск.
Меблі, що продаються в магазинах мережі проходять ретельну перевірку на виробництві для того, щоб наші клієнти отримали якісний і надійний товар, який міг би радувати їх впродовж довгого часу. Основний тип продукції це: стільці, столи, ліжка, тумби, шафи та корпусні меблі.
Додатково в нашій мережі ви можете замовити меблі за індивідуальними проектами, для реалізації своїх сміливих дизайнерських рішень. Живи комфортно вибираючи екологічно чисті меблі з натурального дерева!

IMG_8214

mebli karpat karta