optiland

Маючи за плечима 10-річний досвід роботи в оптичній індустрії, ми завжди намагаємося запропонувати для наших клієнтів тільки все найкраще, по самим приємним цінами.

Вся продукція, представлена у магазині, має дозвільну документацію (сертифікати, гігієнічні висновки тощо), і тому Ви можете бути впевнені в якості товару, що пропонується.

Ми навмисне не намагаємося розширювати асортимент пропонованих виробників, роблячи ставку на найпопулярніші, перевірені і надійні бренди, що дає Вам впевненість в покупці.

Ми піклуємося про позитивний імідж магазину і тому зробимо все (від нас залежне) для того, щоб у Вас завжди був настрій повертатися до нас. Жоден відвідувач не залишиться без уваги, а для постійних клієнтів розроблена програма лояльності, що допоможе Вам економити на покупках. Крім того, безліч акцій, розіграшів і подарунків завжди будуть дарувати настрій і радувати Вас!

Консультацію стосовно товару, а також заявки ви можете оформити за телефонами, що вказані вгорі сторінки.

У разі виникнення питань і пропозицій, що стосуються роботи сайту просимо Вас звертатися на електронну пошту info@opticland.ua. Жодне звернення не залишиться без уваги. Допоможіть нам стати краще.

Розташування на карті:
opticland karta