Крамниця доступного і якісного посуду для Вашого будинку. Представляє ергономічний, зручний у використанні і просто красивий посуд від торгових марок Bergner, Maestro і Vinzer.

Bergner – це провідний виробник посуду з нержавіючої сталі. Компанія Bergner була заснована в 1995 році молодим австрійським бізнесменом. На сьогодні фірма безперервно створює нові продукти для різних ринків, забезпечуючи повний асортимент кухонного посуду.

Місія Bergner полягає в розробці та впровадженні нових рішень для кухні, щоб  зробити повсякденне життя людей комфортнішим. Концепція бізнесу Bergner підтримує це бачення, пропонуючи багатий асортимент посуду для людей з різних країн світу, враховуючи їх культурні особливості і кулінарні уподобання. Bergner робить комфорт доступним.

MAESTRO – відомий брендовий посуд і кухонні аксесуари доступні кожному. Maestro — доволі неординарний і ексцентричний бренд, який здобув неабияку популярність серед цінителів якісного, оригінального і недорогого посуду.

Характерними рисами всієї лінії посуду Maestro є сміливі форми та плавні лінії дизайну. Бренд Maestro на ринку вже понад 5 років, і на сьогоднішній день налічує не менше 600 найменувань. Посуд від Maestro чудово поєднує в собі функціональність і ергономічність. Цікавою особливістю посуду Maestro можна також відзначити оригінальну цінову політику, завдяки якій в колекції цього бренду присутні вироби різного цінового діапазону.

Розташування на карті:

134