СЕЗОН НА САЙТ23666512_1952918721649082_1740042097_n

Сезони

Торгова марка «Season» заснована в 1996 році в модній європейській столиці – місті Києві.

За довгий період діяльності зарекомендувала себе як виробник якісного, комфортного та елегантного верхнього жіночого одягу. Основна мережа магазинів знаходиться в Україні, але представництва ТМ Season можна знайти в багатьох країнах. Таких як Угорщина, Казахстан, Латвія, Литва, Естонія, Молдова, США.

Протягом багатьох років ТМ Season впливає на вуличну моду українок, на що регулярно отримує численні позитивні відгуки. Але це не дивно, так як працівники ТМ Season відносяться до кожного покупця немов до частинки сім’ї. Підбираючи потрібну модель, фахівці підходять індивідуально до кожного покупця, попередньо з’ясувавши який спосіб життя веде людина і яка колірна гамма близька майбутньому володарю виробу ТМ Season. А це велика рідкість, при масовому виробництві.

Продукція компанії – це широкий асортимент жіночого демісезонного і зимового пальто, півпальт, курток, плащів з високоякісних тканин модних текстур і забарвлень. Приємним здивуванням для Вас буде доступна ціна і при цьому дивовижна якість! Дизайнери ТМ Season завжди йдуть в ногу з плином моди і створюють моделі для дуже широкого сегменту покупця. Основною гордістю є не тільки дотримання модних тенденцій, але і яскраво виражений стиль Bon Ton. Стиль справжніх леді та незалежного лідера. А у справжньої леді неодмінно повинні бути розкішні пальто!

Ми пропонуємо величезний вибір. У колекції представлено більше 100 моделей одягу.

Телефон: +38 (068) 096 06 69
www.season.net.ua

Розташування на карті:

sezon karta