Магазин “Тюль Штори” пропонує в широкому асортименті  тюль, штори, аксесуари, ламбрекени від провідних виробників Briliant, Berloni, Aria.

У нашому магазині представлені у великому асортименті штори, портьєри, тюль, фурнітура для ваших вікон з України, Польщі, Туреччини. В магазині Ви підберете тканини на будь-який смак і для будь-якого інтер’єру. Якісні штори з вишуканих тканин прикрасять не тільки приватні будинки, квартири або дачі, вони підійдуть також, для найрізноманітніших приміщень – як приватних, так і громадських.

Також надаються додаткові послуги:

Виїзд дизайнера;

Пошиття;

Монтаж карнизів;

Оформлення ресторанів та готелів.

Ми давно і плідно співпрацюємо з ресторанами, кафе, будинками відпочинку, навчальними, медичними та будь-якими іншими установами і завжди пропонуємо їм тільки якісний і недорогий текстиль від найкращих польських, турецьких і китайських виробників. Ми будемо раді бачити Вас нашими клієнтами, наші ціни завжди радують наших покупців. Ми так само пропонуємо готові вироби як для спальні у вітальню, кабінет або дитячу кімнату так і для вашої улюбленої кухні, змодельовані нашими майстрами за останніми новинкам зарубіжних каталогів.

Розташування на карті:

164